پایگاه اطلاع رسانی جهان ساخت وساز

جهان ساخت وساز : صفحه نخست » اخبار » مشکلات فاز 11 مسکن مهر پردیس بررسی شد

مشکلات فاز 11 مسکن مهر پردیس بررسی شد

 

تهران-ایرنا- مشکلات پروژه کوزو در فاز 11 مسکن مهر پردیس در استان تهران با حضور اصغر مهرآبادی قائم مقام و حبیب الله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی بررسی شد.

 

در این نشست نمایندگان شرکت کوزو و جمعی از مدیران این شرکت در حضور معاون و قائم مقام وزیر مسائل خود را مطرح کردند و تصمیمات لازم برای حل مشکلات اتخاذ شد.
خرید و نصب تجهیزات آسانسور و پکیج و تهیه قیر از جمله مسائل اساسی شرکت کوزو برای تکمیل بلوک‌ها در فاز 11 بود که با نگاه ویژه وزارت راه و شهرسازی مقرر شد علاوه بر کمک در تهیه قیر، مجوزهای لازم برای واردات موتور آسانسور صادر شود تا هرچه زودتر این مشکلات برطرف شود.
برپایه گزارش ها تاکنون بالغ بر هشت هزار واحد قابل سکونت پروژه بزرگ کوزو به متقاضان تحویل داده شده است و با پیشرفت فیزیکی 86 درصدی باید در انتظار تحویل بلوک‌های باقی‌مانده این فاز در آینده‌ای نزدیک بود. 
اتمام نصب آسانسور در 130 بلوک، اجرای 36 کیلومتر شبکه توزیع آب، 37 کیلومتر فاضلاب شهری، 30 کیلومتر راه اصلی و فرعی آسفالت‌شده، 57 کیلومتر دیوار حائل و ساخت هشت مدرسه از جمله اقدامات مهم انجام شده در پروژه کوزو بوده است.
دستورات لازم در این نشست برای حل موانع تکمیل بلوک‌های باقی‌مانده صادر و قرار شد با سرعت بالاتری قراردادهای پنج برگی به متقاضیان تحویل داده و پروژه‌هایی که مشکلات کمتری برای قابل سکونت شدن دارند، با سرعت بیشتری تکمیل و به متقاضیان تحویل داده شود.
شهرستان پردیس که در حدود 20 کیلومتری شرق پایتخت قرار گرفته است بر اساس آمار سال 95، 170 هزار نفر جمعیت دارد.

براساس برنامه درصورت تکمیل واحدهای مسکن مهر پردیس جمعیت این شهرستان به افزون بر 600 هزار نفر خواهد رسید.

8آذر 97 به نقل از ایرنا

 

افزودن نظر


کد بازسازی